Oznámeny práce na další Mass Effect hře | Novinky

Oznámeny práce na další Mass Effect hře

Kromě trilogie studio BioWare pracuje na dalším pokračování.

Kromě oficiálního oznámení Mass Effect Legendary Edition, která vyjde na PS4 začátkem roku, jsme se dočkali i informace o tom, že studio BioWare pracuje na zatím neoznámeném pokračování oblíbené RPG série. Práce jsou evidentně hodně na počátku a předpokládáme, že hra vyjde pravděpodobně až v roce 2022. Samo studio k tomu napsalo:

Náš zkušený tým tvrdě pracuje na vizi další kapitoly vesmíru Mass Effect. Jsme v počátečních fázích projektu a nemůžeme říct momentálně více, ale těšíme se na sdílení naší vize, kam se budeme dále ubírat.
Zdroj: BioWare

Studio má ostatně na čem pracovat, protože zatím poslední díl, Mass Effect Andromeda, se dočkal hodně rozporuplných reakcí. O tom ostatně svědčí aktuální hodnocení serveru Metacritics, kde hra po více jak třech letech má hodnocení kolem 70 % od recenzentů, ale lehce pod 5 od hráčů. Ostatně když jsme hru hráli my, tak jsme neměli moc dobrý pocit. Jednalo se o hodně koridorovou a přímočasou střílečku, bez dobrého pocitu ze soubojů. Snad tedy další díl opět vrátí slávu sérii, která vynikala fantastickými příběhy, postavami a osudovými konci.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.