Oznámení Life is Strange: True Colors | Novinky

Oznámení Life is Strange: True Colors

Čeká nás vyšetřování ohromné tragédie, již letos na podzim.

Vydavatelství Square Enix oznámilo nové pokračování Life is Strange, ve kterém se vydáme na dobrodružství v roli nové protagonistky Alex. Ta cestuje do Havenu (Útočiště), aby byla se svým bratrem Gabem, ale všechno se jí během chvilky obrátí vzhůru nohama kvůli náhlé tragédii. Atmosféru nejlépe navodí vydaný debutový trailer:

Life is Strange: True Colors | Announce Trailer

Rázem se v příběhu odhalí, že né všechno v Havenu je tím, jak to vypadá. Alex se pouští do vyšetřování napříč městem a pokouší se odhalit pravdu o okolnostech spojených se svým bratrem. Potkat bychom se během této dramatické cesty měli i s dalšími postavami, zmíněna byla třeba Stephanie z prvního dílu Life is Strange. Hlavním herním prvkem se stane čtení emocí ostatních lidí podle barvy, která z nich vychází.

Tento hlavní herní prvek nám pomůže zjistit, jak se lidé okolo nás cítí a co vnitřně zažívají. Ať už půjde o pocity štěstí, radosti, naštvání nebo strachování. Celkové zasazení hry, zpracování postav i kvalitnější grafika a animace se mají postarat o nový a lepší zážitek.

Vydání hry bylo potvrzeno na 10. září 2021 a následně během podzimu přijde i dnes představená kolekce remasteru prvních dvou dílů (více zde).

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.