Opravdu drsný západ v Evil West | Novinky

Opravdu drsný západ v Evil West

Vydavatel Focus Home Interactive představil novou hru, která vyjde v příštím roce.

Hlavním mottem nové herní značky představené v rámci The Game Awards 2020 je Zlo nikdy nespí… ale krvácí. V období divokého západu nebylo přežití žádná sranda, ale tento agent je dvojnásobným drsňákem. Ve hře se vydáme prozkoumat a probojovat příběhovou kampaní za záchranu Ameriky. A zatímco úvodní sekvence debutového traileru by mohla připomínat Red Dead Redemption, záhy poznáte, že tady dominují úplně jiné síly. A hodně temné, upírské, na hranici (nebo možná i za ní) mezi lidstvem a terorem vynořujícím se ze stínů.

Evil West - World Premiere Reveal Trailer | The Game Awards 2020

Vydavatel slibuje drsné souboje jak se střelnými zbraněmi, tak speciálními rukavicemi a využití vychytávek a gadgetů napájených bleskem. Na tenhle lov krvežíznivých oblud se budete moci vydat sami anebo v kooperaci s parťákem, což bude určitě pro mnoho hráčů velkým lákadlem. Ochuzeni bychom neměli být ani o určité RPG prvky, kdy nás čeká vylepšování zbraní, nástrojů i odemykání nových výhod pro zabíjení monster.

Evil West se chystá na PS5 a také PS4 v průběhu roku 2021, bez bližšího upřesnění, ale spíše hru očekáváme v jeho druhé polovině.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.