Opravářem zemědělských strojů ve Farm Mechanic Simulator | Novinky

Opravářem zemědělských strojů ve Farm Mechanic Simulator

Originální simulátor míří na PlayStation 4 i 5.

Simulátory jsou vcelku oblíbeným žánrem, stejně tak veškeré farmaření. Dnes oznámená hra však jde svým trošku jiným směrem. Farm Mechanic Simulator totiž nabídne tvrdou dřinu hlavně v dílně. Podobných mnohdy hodně raritních simulátorů vychází dost pro PC, ale v případě PlayStation nikoli – tento dle oznámení vydavatele Ultimate Games míří jak na současnou, tak novou generaci konzolí. A zde můžete zhlédnout debutový trailer:

Farm Mechanic Simulator - Reveal Trailer

Z pohledu první osoby a výhradně v rámci singleplayeru si vyzkoušíme roli mechanika různých vozidel a zemědělských strojů. Může vám to znít jako bizardní nápad (stejně jako nám), ale skutečně hlavní část hry spočívá v údržbě a opravách. Na druhou stranu, když už vyměníme nějaký díl, bude potřeba zajet si všechno v terénu otestovat a zkontrolovat, jestli stroj funguje správně. Vývojáři také slibují rozsáhlý katalog dostupných vozidel a strojů, včetně traktorů, kombajnů, sklápěčů, sekaček a sázecích strojů.

Zajímavá odbočka od velkých a známých titulů a jsem opravdu zvědavý, jestli tohle může být vůbec v herním podání zábavné. Dozvědět bychom se to měli ke konci roku 2021, kdy je plánované vydání pro PS4 a PS5. Apríl dnes opravdu není, tak uvidíme za rok, jak celý projekt dopadne.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.