Oficiální představení Spider-Man 2 | Novinky

Oficiální představení Spider-Man 2

  • 9. 9. 2021, 23:16
  • Jan Válek

Na regulérní pokračování Spider-Mana pro next-gen si počkáme, podívejte se na první záběry.

Největší překvapení letošní PlayStation Showcase? Za nás úplně jasné – postaralo se o něj studio Insomniac Games s oznámením hry Spider-Man 2. Navíc to nebyl jediný titul ze své produkce, který dnes ukázali světu, protože ještě před Spider-Manem 2 běželo odhalení Marvel’s Wolverine.

Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Nové plnohodnotné pokračování Spinder-Mana vyjde v roce 2023 a v hlavní roli uvidíme dvojici Miles Morales a Peter Parker. Nebojte, chybět nebude ani Venom. Prozatím jsme se mnoho detailů nedozvěděli a trailer se nese v hodně tajemném duchu.

Marvel’s Spinder-Man 2 je stále hodně vzdálený a lze očekávat, že bude exkluzivní již pouze pro PlayStation 5. Datum i veškeré detaily teprve přijdou, ale jestli vás hra nadchla, tak si skutečně počkáte, protože neočekáváme vydání dříve než na podzim 2023.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.