Oficiální představení Spider-Man 2 | Novinky

Oficiální představení Spider-Man 2

Na regulérní pokračování Spider-Mana pro next-gen si počkáme, podívejte se na první záběry.

Největší překvapení letošní PlayStation Showcase? Za nás úplně jasné – postaralo se o něj studio Insomniac Games s oznámením hry Spider-Man 2. Navíc to nebyl jediný titul ze své produkce, který dnes ukázali světu, protože ještě před Spider-Manem 2 běželo odhalení Marvel’s Wolverine.

Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Nové plnohodnotné pokračování Spinder-Mana vyjde v roce 2023 a v hlavní roli uvidíme dvojici Miles Morales a Peter Parker. Nebojte, chybět nebude ani Venom. Prozatím jsme se mnoho detailů nedozvěděli a trailer se nese v hodně tajemném duchu.

Marvel’s Spinder-Man 2 je stále hodně vzdálený a lze očekávat, že bude exkluzivní již pouze pro PlayStation 5. Datum i veškeré detaily teprve přijdou, ale jestli vás hra nadchla, tak si skutečně počkáte, protože neočekáváme vydání dříve než na podzim 2023.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
13.09.2021, 13:31:26

Tohle myslím nikdo nečekal ani v nejdivočejších snech...a už vůbec ne PS5 footage, žádný CGI záběry... jestli budou na hře ještě 2 roky pracovat, tak to bude neskutečná a vypiplaná nádhera, za kterou jim urvou všichni ruce!

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.