Nový týden a nová reklama na Cyberpunk 2077 | Videa

Nový týden a nová reklama na Cyberpunk 2077

Další reklama opět ukáže malou ochutnávku z obřího města a průvodcem bude opět Keanu Reeves a dozvíme se, jak je to se synchronizací řeči k postavám.

Na fakt, že do vydání Cyberpunk 2077 zbývá už jen měsíc, upozorňuje další reklama s Keanu Reevesem v hlavní roli. Ten nám tentokráte pokládá řečnickou otázku, co vlastně ve městě hledáme - zábavu, nebo šok pro celý systém. Pokud to náhodou nevíte, Keanu bude jedna z hlavních postav, bývalý rocker Johnny Silverhand, který bude pro hlavního hrdinu V v podstatě průvodcem. Na celé video se můžete podívat níže a krom záběrů, které jsme už viděli můžeme vidět i pár nových pohledů na město.

Cyberpunk 2077 — What You're Looking For

K Cyberpunku se váže ještě jedna aktuální zajímavost. Jeden z hlavních designérů hry se na Twitteru pochlubil tím, že jeho kolegové dokázali do hry implementovat synchronizaci úst a tváří s řečí. Na tom by nebylo až tak nic divného, kdyby tato funkce automaticky nefungovala pro všechny podporované jazyky. Ať tedy budete hru hrát v angličtině, polštině, němčině nebo třeba japonštině, vždy byste měli mít pocit, že postavy říkají přesně to, co slyšíte. Bohužel češtiny se to netýká, protože dabovaná verze skutečně nebude. Nemusíme ale smutnit, protože hra bude mít kompletní překlad od jednoho z našich předních překladatelů her.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.