Nová PSVR zřejmě dorazí v roce 2022 | Spekulace

Nová PSVR zřejmě dorazí v roce 2022

Využije displeje OLED s vysokým rozlišením.

Ve své aktuální analýze se server Bloomberg odkazuje na dobře obeznámené zdroje, podle kterých se můžeme těšit na nové PlayStation VR v polovině roku 2022. Navíc by nová virtuální realita měla využít OLED displeje od jihokorejské společnosti Samsung. Zatím se jasně neví jejich rozlišení, ale už dříve se spekulovalo o hodnotách 4000x2040, což by znamenalo prakticky dvojnásobek oproti aktuální generaci.

VR by měla také obsahovat funkci, která umožní rozpoznávat váš pohled v prostoru a díky tomu omezit to, co hra musí vykreslovat pouze na to, co vidíte a ostatní buď skrýt, nebo vykreslit v nižším rozlišení. To by mohlo znamenat výrazné zvýšení výkonu a snížení nároků na vykreslování her. Pokud by tedy informace byly pravdivé, mělo bychom se nových informací dočkat už někdy letos na podzim.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.