Nová mapa Call of Duty: Warzone nás vezme do Pacifiku | Novinky

Nová mapa Call of Duty: Warzone nás vezme do Pacifiku

Nová mapa vypadá zajímavě a poběží na enginu Vanguardu.

Activision na dnešní den naplánovalo představení novinek pro všechny online nadšence do Call of Duty. Jednak debutový trailer ukazuje na jaký styl se můžeme těšit v klasickém multiplayeru Vanguard, ale změny a novinky dorazí i do free-to-play odnože Warzone.

Warzone od začátku bylo známo jednou velkou mapou pro hlavní Battle Royal mód. Ta sice v průběhu času prošla řadou změn a proměn v čase, nicméně o druhé se stále jen hovořilo a spekulovalo. Nyní dostává alespoň malinko konkrétnější obrysy – zasazena má být do oblasti Pacifiku. Konkrétní datum příchodu neznáme, ale určitě to bude až po listopadovém vydání Vanguard. Mimochodem celá mapa poběží na stejné technologii a enginu jako právě letošní Call of Duty.

Do Warzone se mají projevit i další prvky z multiplayeru včetně nových zbraní. Nové mapě byla věnovaná část dnešní prezentace a vše začíná v 26 minutě následujícího videa:

Worldwide Multiplayer Reveal | Call of Duty: Vanguard

Více detailů bohužel neznáme a ve videu se můžete alespoň krátce zdálky na celou mapu podívat. Tvůrci zároveň prozradili, že chystají úplně nový anti-cheatovací systém. Warzone bude získávat stále další podporu a mnoho nového obsahu i časově omezených akcí a událostí přímo ve hře.

Zbrusu nová mapa do Call of Duty: Warzone dorazí někdy v letošním roce, prozatím bez konkrétní specifikace datumu. Prý ale krátce po vydání Vanguard, které zamíří do prodeje 5. listopadu.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.