Nezapomeňte vyzkoušet betu Diabla IV | Novinky

Nezapomeňte vyzkoušet betu Diabla IV

Až do neděle můžete zabíjet démony po desítkách!

Zatímco minulý týden byla beta očekávaného čtvrtého dílu Diabla dostupná pouze předobjednatelům, tento víkend můžete zkusit hrát všichni. Beta už je v plném proudu, jen se připravte na stahování celkem velkého klienta - 80 GB na PS5 a zhuba polovinu na PS4 a hlavně frontu při vstupu do hry. Já osobně hraju na počítači, ale první vstup mi trval dvě hodiny ve frontě. Pak už ale hra funguje dobře a zatím mě odpojila pouze jednou. Dojmy jsou veskrze dobré a stučně bych to shrnul jako Diablo 3 s novými mechanikami a hodně temným začátkem. Tak vzhůru do toho!

Diablo IV | Open Beta Gameplay Trailer

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Nitram1980CZ
27.03.2023, 21:10:11

Velká spokojenost,hru pořídím,snad bude update (disková verze) PS4 verze na PS5 zdarma.

Nitram1980CZ
25.03.2023, 23:01:33

Dnes během dne pohoda,nečekal jsem déle než 1-2 min. takže nádhera.

Nitram1980CZ
25.03.2023, 03:58:15

Hraji na PS4 slim zatím celkem v pořádku,hra se mi líbí,jediné co se mi tam zatím stalo je že jsem se zasekl a narazil do neviditelné zdi a dál mne to nepustilo ale ztačilo se o kousek vrátit a jít znovu a už to šlo stalo se mi to když jsem odcházel z města,zatím naštěstí jenom 2x a pak když bylo kolem mne více hráčů tak se mi to sem tam trhalo ale to bylo nejspíš mím internetem. Musím říct že hr mne překvapila a pořídím si ji. Jen ta čekací doba když jsem to zapnul tak jsem musel čekat cca 64 min a asi po cca 10 min. to kleslo na 33 min. takže jsem celkem čekal asi 40 min. než jsem si mohl konečně zahrát.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.