Nejlepší online hra roku 2020 | Témata

Nejlepší online hra roku 2020

Vyhlašujeme za redakci PSGamer.cz nejlepší hry roku 2020 v jednotlivých kategoriích.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Malé herní studio Mediatonic udělalo o prázdninách terno s tímto nenápadným titulem, který má v hlavní roli roztomilé fazolky. Svezlo se tak na fenoménu battle-royale, který už pár let vládne světu online her, ale trochu v jiné podobě. V té se desítky fazolek v barevných oblečcích postaví na start různých úrovní ve stylu japonské akční hry Takešiho hrad. Do dalšího kola postupuje pouze několik nejrychlejších a vítězem, který získá zlatou korunku, je jen jeden.

Kola jsou hodně odlišná a zpravidla vyžadují perfektní načasování a znalost správné cesty, ale najdou se i levely, kde v týmech bojujete o to, který bude vyřazen. Zábavnost a jednoduchost konceptu způsobily, že hra získala obrovskou fanouškovskou základnu, která byla nakopnuta ještě tím, že se hra objevila zdarma v rámci PS Plus. I dnes je počet hrajících na vysokých hodnotách a autoři do hry přidávají neustále nový obsah, nové sezóny a se hrou, která jim generuje obrovské peníze, mají spoustu plánů. Jako online hra roku, je to tedy poměrně jasná volba.

Fall Guys: Ultimate Knockout
Název hry

Fall Guys: Ultimate Knockout

Datum vydání PS4

4. 8. 2020

Aktuální cena na PS Store

317 Kč

Vývojář

Mediatonic

Žánry

Akce, Sportovní, Oddechovka, MMO, Nezávislá

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Fazol
29.12.2020, 12:32:08

Kvůli své nápaditost si to asi zaslouží ale na takovou hru potřebujete víc ovladačů. U mě ale rozhodně je COD Warzone. Mám nahráno něco přes 1000h a nelituju ani jedné hodiny.

Masta_of_Disasta
29.12.2020, 11:50:16

Bolo by fajn zverejniť zoznam z ktorých hier v jednotlivých kategóriách ste robili výber. Ak tu zoznam bol v inom článku tak sa ospravedlňujem ale nenašiel som. Fall Guys má nesporne úspech ale v tejto kategórii vyšli aj iné skvelé multiplayer hry ako napríklad Call of Duty: Cold War. Môj najväčší problém s Fall Guys je že je to čistý Battle Royale ktorému som ako staršia generácia odchovaná na CSku neprišiel na chuť (preto nehrávam Call of Duty: Warzone ktorý je tiež čistý Battle Royale). Battle Royale je fenoménom posledných 10 rokov online akčných hier ale mne sa nikdy nepodarilo prísť na chuť tomuto žánru. Našťastie online akčných hier ktoré podporujú aj iné módy ako Battle Royale je stále dosť. Víťaznú hru Fall Guys nepopieram. Hra zaznamenala enormný úspech a výhru v kategórii si zaslúži. Iba má zaujímajú ostatní konkurenti v kategórii keďže s herným módom Battle Royale som sa nezžil.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.