Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oficiálně představeno | Novinky

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oficiálně představeno

První oficiální informace i debutový trailer, hra vyjde v listopadu.

O tomto remasteru se spekulovalo několik měsíců, včera EA nalákali na dnešní odhalení, ke kterému před několika okamžiky došlo. Jaké informace tedy o hře víme?

Na Remasteru pracují tvůrci ze studia Stellar Entertainment společně s talenty z původního Criterionu. Slibují nám návrat k pořádnému vzrušení z rychlosti a útěku v rámci policejních honiček. Změny přichází hlavně, ale nejen, ve vizuálním zpracování hry. Díky podpoře Autologu a také cross-play napříč platformami si máme užít vydatné online závodění a pronásledování.

Součástí Hot Pursuit Remastered budou veškerá obsahová DLC a aktualizace původní hry, takže půjde o opravdu kompletní balíček. Zasedneme zde za volant těch nejlepších exotických vozů na obou stranách zákona. Fanoušci singleplayerového hraní se mohou těšit na propracovanou kariéru, ve které bude jak akce v kůži policistů, tak závodníků a postupné odemykání nových aut a také vybavení a zbraní.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered – Official Reveal Trailer

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered míří na PlayStation 4 a vyjde 6. listopadu, tedy za měsíc a těsně před příchodem konzolí nové generace. O verzi pro PS5 nepadlo ani slovo, a tak bude patrně k dispozici na next-genu pouze v rámci zpětné kompatibility.

Kompletní seznam aut, která budou ve hře k dispozici, najdete zde.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.