Na PS5 dorazí kompletní kolekce a remastery Nioh her | Novinky

Na PS5 dorazí kompletní kolekce a remastery Nioh her

  • 14. 11. 2020, 14:06
  • Jaroslav Pazdera

Majitelé PS4 se můžou těšit aspoň na complete edition obou dílů.

V rámci svého článku na PlayStation blogu představil Team Ninja svou vizi dalšího vývoje her ze série Nioh. Ta už má dva díly a oba byly oceňovány pro své technické kvality, ale i pro poměrně náročnou hratelnost. Nově se na ně můžou těšit majitelé nové konzole v remasterované edici. Ta bude podporovat 4K rozlišení a 120 fps, samozřejmě na podporovaném monitoru nebo televizi. Jako remaster vyjdou samostatně obě hry se všemi DLC, ale také kompletní edice obou dílů a všech doplňků. Tvůrci nezapomněli ani na možnost přesunout své uložené hry z PS4 do remasterované verze. Complete Collection ale dorazí i na PS4, takže pokud jste hry ještě nehráli, budete mít výhodnou možnost.

Pokud již vlastníte PS4 verzi Nioh 2, můžete pak zdarma získat upgrade na stejnou edici PS5. Všechny hry dorazí v únoru 2021 na oslavu 4letého výročí hry. Předprodej by měl začít na PS Store už zhruba za týden.

The Nioh Collection - Announce Trailer | PS5
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.