Multiplayerový Resident Evil Re:Verse odložen až na léto | Novinky

Multiplayerový Resident Evil Re:Verse odložen až na léto

Nestihne tak vyjít společně s Village, jak měl.

Už dříve se hovořilo o tom, že Resident Evil Re:Verse bude součástí očekávaného dílu Village a tak nějak se čekalo, že hry tedy vyjdou současně. Nyní ale víme, že to tak nebude, protože Re:Verse se nestíhá. Možná tomu napomohla nedávná beta, která se neobešla bez problémů a chvíli byla dokonce vypnuta. Zřejmě proto vyjde tato mutliplayerová oslava série Resident Evil až někdy v blíže neupřesněný termín během léta.

Připomeňme, že Re:Verse bude mutliplayerová hra pro čtyři až šest hráčů ve které se proti sobě postaví všechny známé postavy ze série. Leon Kennedy, Jill Valentine a spousta dalších se utkají v soubojích, kde se budete moci změnit i na zmutovanou potvoru a poté lovit všechny ostatní. Hra vyjde pouze v PS4 verzi, takže na PlayStation 5 bude hratelná pouze v režimu zpětné kompatibility.

Resident Evil 8: Village
Název hry

Resident Evil 8: Village

Datum vydání PS4

7. 5. 2021

Datum vydání PS5

7. 5. 2021

Aktuální cena na PS Store

795 Kč

Vývojář

Capcom

Žánry

Střílečka, Akce

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.