Multiplayer do Watch Dogs Legion konečně dorazí v březnu | Novinky

Multiplayer do Watch Dogs Legion konečně dorazí v březnu

Od vydání hry uplynulo poměrně hodně času a je otázka, zda bude vůbec někdo, kdo multiplayer bude hrát.

Watch Dogs Legion vyšlo už na konci října loňského roku a nebylo úplně přesvědčivě přijato. Ostatně i naše recenze řadu věcí kritizovala i když najdou se i pozitiva. Každopádně podstatná část hry vůbec v době vydání nebyla dostupná a to multiplayer. Ten byl navíc odložen již v prosinci a měl by konečně dorazit až nyní v březnu. Pozitivní je, že update bude zdarma pro všechny majitele hry jak na konzolích, tak PC.

Multiplayer nabídne kooperaci v otevřeném Londýně až pro čtyři hráče, možnost plnit různé tematické události a výzvy. Do hry budou navíc přidány Tactical Op, respektive první jejich balíček Leader of the Pack, které budou od čtyř hráčů vyžadovat taktický přístup a spolupráci. Celkem se jedná o pět misí, které patří k end-game obsahu. Dále si můžete zahrát PvP mód Spider Arena, kde až čtyři hráči ovládají ozbrojené pavouky a bojují do posledního může, respektive robota.

Pokud navíc vlastníte seasson pass obdržíte v den vydání updatu také dvě nové mise pro jednoho hráče. Multiplayer do Watch Dogs Legion dorazí 9. března.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.