Metro Exodus dorazí na PS5 v červnu | Videa

Metro Exodus dorazí na PS5 v červnu

Pro majitele PS4 verze bude upgrade zdarma.

O přípravě PS5 verze Metro Exodus jsme už slyšeli, ale nově konečně víme termín. Výrazně vylepšená verze s podporou 4K rozlišení, 60 fps a ray-tracingu dorazí 18. června. Pokud jste již majitelem PS4 verze, dostanete upgrade zcela zdarma a můžete se tak znovu vydat do radioaktivního Ruska. Nově vydaný trailer, který o vylepšeních hovoří je sice z velké části zaznamenán na PC, ale dojde i na konzolové verze a je jasně vidět, že rozdíl mezi PS4 a PS5 verzí bude hodně slušný.

Metro Exodus Enhanced - Uncovered (UK)

Metro Exodus sleduje příběh hlavního hrdiny Artyoma, který se vydává skrze zničené Rusko na palubě lokomotivy, aby našel místo, které by bylo vhodné k životu. Cestou projde různé lokace s velmi odlišným prostředím a také nepřáteli. Hra navíc šikovně mixuje různé žánry od open world střílečky až po tísnivý horor v podzemních lokacích. Příběh může mít několik konců a vše záleží na vašem chování během hry, takže pokud jste získali jeden konkrétní konec, můžete si vylepšenou verzi zahrát trochu jinak a zjistit, jak by vše mohlo dopadnout lépe, nebo hůře.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.