Lord of The Rings: Gollum se ukazuje na nových záběrech | Videa

Lord of The Rings: Gollum se ukazuje na nových záběrech

Na vydání hry si však ještě počkáme, patrně do podzimu 2022.

Kdo by to byl kdy řekl, že zrovna Glum se stane hlavním protagonistou titulu ze světa Pána prstenů. Ale je tomu skutečně tak a chystaná novinka, která by měla být pořádně temná a akční, se ukazuje na nových záběrech. Zatímco od začátku se o tomto titulu mluvilo jako o ryzí next-gen záležitosti, má se stále dostat i na starší generaci konzolí, tedy PlayStation 4.

The Lord of the Rings: Gollum | “A Unique Promise”

V rámci akce Nacon Connect představili tvůrci nový trailer. V něm mluví producent hry, Harald Riegler, o různých detailech a vše je prokládáno záběry z The Lord of The Rings: Gollum, mnohé z nich prozatím nebyly prezentované. Těšit se zde můžeme hlavně na neustálý mentální konflikt v mysli Gluma – kdy mezi sebou bojuje nová pokroucená forma posedlá prstenem s jeho dřívějším zdravějším já. Na záběrech můžete vidět i některé další postavy, na které během temného putování narazíme.

The Lord of the Rings: Gollum míří svým vydáním na podzim 2022 a přijde na novou i starou generaci konzolí.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
08.07.2021, 11:13:07

Jakožto fanoušek filmů (kdo není? :-) ) musím říci, že tahle hra vypadá naprosto šíleně, paskvil nejhoršího zrna. Kdyby to alespoň graficky bylo na úrovni, ale bohužel ani to se neděje, marně přemýšlím, v co tvůrci takto odporně vypadající hry vlastně doufají...jasně ukázali zatím pre-alpha footage, ale i tak to prostě nevypadá hezky...

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.