Launch trailer připomíná zítřejší vydání Ratcheta a Clanka | Videa

Launch trailer připomíná zítřejší vydání Ratcheta a Clanka

Plus se podívejte na srovnání grafických režimů.

Ratchet & Clank se v nejnovějším pokračování svého dobrodružství brzy rozběhne do světa a studio Insomniac společně se Sony jeho vydání připomíná krásným trailerem. V naší recenzi, která vyšla před pár dny, jsme hru hodně vychválili a hodnocení 9/10 o nečem svědčí. Dost podobné hodnocení si navíc hra odnáší napříč světem a momentálně má na server metacritics průměrné hodnocení 89 %. Hra stojí na PS Store lehce přes 2000 Kč, ale pokud jste čekali na tu top PS5 hru, tak ta právě přišla.

Ratchet & Clank: Rift Apart – Launch Trailer I PS5

Jako přídavek se můžete podívat na video, které porovnává jednotlivé grafické režimy, které byly do hry doplněny s Day1 patchem. Můžete si tak nastavit 30 fps a kompletní 4K, 60 fps a dynamické 4K a nebo stejnou verzi ale se zapnutým ray-tracingem. Na videu je krásně vidět porovnání jednotlivých scén přímo vedle sebe.

Ratchet & Clank: Rift Apart | Fidelity VS Performance VS RT Performance | PS5 Modes Comparison

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.