Launch trailer na Werewolf: The Apocalypse | Videa

Launch trailer na Werewolf: The Apocalypse

Další větší hra letošního roku připomíná své brzké vydání.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood vychází již 4. února a tak je třeba, aby nás autoři z Cyanide seznámili s tím, proč si hru zahrát. Krátký trailer se soustředí na představení zásadní herní mechaniky hry - změnu mezi třemi formami. Můžete hrát jak za obyčejného vlka (Lupus), který je dobrý na plížení, skákání a dostávání se do úzkých prostor, dále se můžete změnit na vlkodlaka (Crinos), tedy osobu na pomezí obou světů, která je silná, má rychlé útoky a hodí se ve chvíli, kdy jde do tuhého. A poslední forma je obyčejný člověk, který umí komunikovat s jinými lidmi, hackovat se do počítačů a vůbec provádět to, co lidé dělají.

Werewolf: The Apocalypse Earthblood - 3 Forms of Gameplay Trailer

Příběh by měl sledovat vaši cestu za zničením společnosti Pentex, která má cosi společného s ničením životního prostředí. Hlavní příběh by měl zabrat asi 12 hodin, ale hra by měla obsahovat i další obsah. Prozatím z trailerů vypadá jako klasická akční hra s mixem akce a stealthu a musíme přiznat, že od hry neočekáváme nějaký zásadní přelom, ale třeba budeme překvapeni. Werewolf vychází 4. února pro PS4 i PS5.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.