Launch trailer na dnes vycházející Mafia: Definitive Edition | Videa

Launch trailer na dnes vycházející Mafia: Definitive Edition

Legendární česká hra Mafia se dneska dočkala vydání kompletního remaku.

Poté, co jsme se dočkali lehce upravené dvojky a trojky, se dnes konečně dočkáváme také kompletně předělaného prvního dílu legendární hry Mafia z dílny Dana Vávry. S tímto remakem sice neměl přímo autor nic společného, ale vzali si jej na starost Hangar 13, což je zkušené herní studio. To mělo za úkol nejen modernizovat technickou stránku hry, ale trochu i upravili scénář, přidali příběhové cutscény a také pár nových misí. Hra vychází také v kompletním českém dabingu, který si můžete vychutnat i v launch traileru, který ku příležitosti dnešního vydání vyšel.

Mafia: DE - Launch Trailer

Recenze, které hra po světě dostává, zatím hovoří o velmi povedeném remaku, kterému trochu ubližují úpravy scénáře a občas problematické ovládání. My samozřejmě hru také hrajeme a na naši recenzi se můžete těšit brzy. Zatím si můžete v naší databázi prohlédnout například kompletní přehled trofejí ze hry.

A jedna taková zajímavost na závěr. Duchovní otec původní Mafie, Dan Vávra, se dohodl s jedním z největších českých herních streamerů Agraelem, že si společně zahrají remake a podívají se, jak to ve vztahu k originálu dopadlo. Na tuto herní seanci se můžete podívat přes Twitch v neděli od 19 hodin a mimo to můžete současně přispět na charitu, na kterou budou oba pánové vybírat.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.