Launch trailer láká na dnes vycházející Biomutant | Videa

Launch trailer láká na dnes vycházející Biomutant

Světová hodnocení se rozchází tak, jako málokdy.

Biomutant patřil mezi poměrně očekávané open world tituly už od roku 2017, kdy byl oznámen a dnes jsme se konečně dočkali jeho vydání. THQ nám jeho příchod připomínají pomocí krátkého launch traileru, kde můžeme vidět řadu různých možností pohybu po velké mapě. Příběh pojednává o post-apokalyptickém světě, který obývají různí mutanti a dělají si na něj zálusk požírači světů. Těm se musíte postavit a jelikož každá volba není jen jednobarevná, je tu systém karmy, možnost vyrábět zbraně a předměty, vylepšovat své tělo a používat různé dopravní prostředky. Hra vychází právě dnes a pouze v PS4 verzi.

Biomutant – Release Trailer

Řada serverů už měla možnost hru vyzkoušet a rozdíly v hodnoceních jsou obrovské. Někteří recenzenti hře udělují i 9 z 10 a chválí zajímavý svět, nápadité prostředí a hlavního hrdinu společně se zajímavým příběhem. Na druhou stranu jsou tu ale i server, které dávají třeba jen 4 body z 10 a označují to za promarněnou šanci na kvalitní hru, kterou svazují zastaralé mechanismy, herní chyby a nedomyšlenosti. Spousta hodnocení se strefuje někam mezi tyto hranice, takže tu máme velmi zajímavé rozpory. My se snad ke hře také brzy dostaneme a budeme si moci vytvořit vlastní ucelený názor.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Masta_of_Disasta
25.05.2021, 20:03:16

Priemerné hodnotenie v recenziách je podľa metacritic.com aktuálne iba 62 zo 100 https://www.metacritic.com/game/playstation-4/biomutant/critic-reviews

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.