Kooperační puzzle hra We Were Here nyní zdarma | Novinky

Kooperační puzzle hra We Were Here nyní zdarma

Koncem února bude v prodeji kompletní trilogie této hry, do té doby si můžete na PS Store vyzvednout zdarma první díl.

Vydavatel a vývojář v jednom, Total Mayhem Games, dnes přišel s hodně zajímavým překvapením. Herní značka We Were Here prozatím nebyla na konzolích od Sony dostupná, což se nyní mění. Právě dnes totiž vyšel první díl s názvem We Were Here, který je zároveň ihned k dispozici na PS Store zdarma, najdete ho přímo zde. Stačí vložit do knihovny a budete ho tak mít navždy zdarma, udělat to lze do 22. února. Následující den totiž na PS4 vychází kompletní trilogie, která čítá druhý a třetí díl s podtitulem Too a Together.

We Were Here Series on PlayStation Feb 23! Claim the first game for free now!

Celá trilogie We Were Here je o kooperačním řešení připravených puzzle nástrah a nutné komunikaci i spolupráci. Musíte tak opravdu společně hledat cesty, ale mnohdy se i rozdělit uvnitř zlověstné Castle Rock. V mnoha ohledech se jedná o unikátní a odlišnou hru, kterou určitě doporučujeme vložit do knihovny a vyzkoušet, pokud chcete něco opravdu kooperačního na svoji PS4 či PS5, ve stylu klasických únikových her.

V naší databázi her si zároveň již nyní můžete prohlédnout trofeje všech tří dílů: We Were Here, We Were Here Too a We Were Here Together. Ty se objeví v prodeji na PS Store již 23. února.

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
motycond
09.02.2021, 17:30:25

Přidáno do knihovny ;-) díky

smoogy
09.02.2021, 12:46:00

já nevím jak vy ale já to v PS Store nemám

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
09.02.2021, 16:32:31

Teď jsem to zkoušel a ten odkaz, co je v článku, skutečně vede na hru a je možné ji přidat do knihovny.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.