Konečně plnohodnotný trailer na Elden Ring! | Videa

Konečně plnohodnotný trailer na Elden Ring!

Skoro tři minuty zajímavého videa, ale na hru si ještě počkáme.

Čekali jsme opravdu dlouho, ale konečně jsme se dočkali. Nový svět legendárního vývojáře Miyazakiho a spisovatele Martina se ukazuje v téměř tříminutovém videu. Tam uvidíme nejen pohledy na krajinu, svět, ale také souboje, cestování a mnoho dalšího. Samozřejmě to nemusí všechno dávat na první dobrou smysl, ale takové prostě "souls" hry jsou. Sám Miyazaki hru popisuje jako temné fantazy akční RPG, které vytvořili z nejlepších zkušeností ze série Dark Souls. Svět Elden Ringu bude plný tajemství, které budete muset objevit, rozluštit a často i porazit. Silnou stránkou by měly být charaktery postav, což je zase práce spisovatele Martina, který dal světu třeba Hru o Trůny.

Krom samotné prezentace z Summer Game Festu jsme se dozvěděli i datum vydání. To ale bude až 21. ledna 2022 pro PlayStation 4 i 5.

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.