Kompletní přehled titulů, které se objeví v PS Plus Collection na PS5 | Témata

Kompletní přehled titulů, které se objeví v PS Plus Collection na PS5

Velkým lákadlem pro nové majitele PS5 bude speciální kolekce výběru her z PS4. Ty samozřejmě dostanou i příkladnou péči.

PS Plus Collection je nápadem Sony, jak přilákat nové hráče ke koupi PS5 a na druhou stranu je donutit koupit si předplatné PS Plus. Vyjma toho, že každý měsíc je v nabídce minimálně dvojice her, které si můžete v rámci předplatného přidat do své knihovny, dostanete ještě nabídku momentálně dvaceti her, které budou dostupné kdykoliv. Hry navíc dostanou patche, které by měly zajistit jejich využití speciální PS5 funkce zvané Game Boost, která je určena pro lepší běh her, které nemají nativní PS5 verzi. Nedávno takhle svůj patch dostalo už Last of Us Remastered, God of War nebo Days Gone.

Toto je seznam her, které se momentálně v kolekci nachází:

Seznam her určitě nebude konečný, ale již nyní je to nabídka pěkné řádky zajímavých titulů, takže začátky s PS5 opravdu nebudou chudé nemluvě o množství her, které se chystají na vydání v následujících týdnech.

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Nitram1980CZ
30.10.2020, 10:05:42

Ta PS Plus Collection tam zůstane nebo to bude jenom nějaká časová akce ??

Red Punk Air
30.10.2020, 11:18:36

ta tam určitě zůstane, jelikož se v první vlně nedostane konzole ke všem, spousta lidí si musí počkat do roku 2021 nebo i déle a Sony tam tyto hry nechá opravdu pro všechny, nezáleží na tom, kdy si PS5 koupíte ;-)

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
30.10.2020, 14:58:53

Přesně tak, tahle kolekce by měla být natrvalo, spíše bych čekal, že tam nějaké hry i postupně přibudou.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.