Aktualizováno: Kena: Bridge of Spirits NEbude odložena na konec roku | Spekulace

Aktualizováno: Kena: Bridge of Spirits NEbude odložena na konec roku

  • Vydáno 15. 11. 2020, 20:17, Aktualizováno 17. 11. 2020, 09:43
  • Jaroslav Pazdera

Možná se jedná jen o překlep, ale hra už byla jednou odložena, tak proč ne znovu.

Aktualizováno 17.11.: K situaci se nakonec vyjádřili sami vývojáři a uvedli, že se jedná o technickou chybu na straně obchodu PS Store a že pracují se Sony na nápravě. Hra je stále naplánována na první čtvrtletí příštího roku.

Původní zpráva: Velmi zajímavě vypadající RPG adventura Kena: Bridge of Spirits měla být původně launch titulem PlayStation 5 a tedy měla v těchto dnech vycházet. Nakonec ale byla odložena na první čtvrtletí roku 2021. Jak se ale ukazuje, ani to nemusí být poslední termín, protože na oficiální stránce PlayStation obchodu se objevila informace, že hra vyjde ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021, což by byl posun o více jak půl roku.

PlayStation Store

Pokud se ale proklikneme přímo na detail hry, tak tam svítí informace, že datum vydání bude potvrzeno. Informace je tedy poměrně nekonzistentní a hlavně nebyla nikde oficiálně potvrzena, takže zatím předpokládejme, že vyjde skutečně začátkem roku. Podle prvních informací ze Sony akce hra vypadala opravdu dobře na PS5 údajně funguje skvěle.

PlayStation Store - detail hry
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.