Kena a její společníci budou kooperovat především při soubojích | Novinky

Kena a její společníci budou kooperovat především při soubojích

Rotové budou poměrně užitečná zvířátka.

Kena: Bridge of Spirits byla bohužel odložena až na srpen, nicméně i tak jsme se dozvěděli trochu nových informací prostřednictvím rozhovoru v magazínu GamesRadar. Už víme, že Kena bude bojovat s nákazou, která pohlcuje postupně celou zemi a do situace se zapojí ve chvíli, kdy cestuje do posvátného místa a narazí na jednu vesnici, který je nákazou prorostlá. Nákaza navíc znemožnuje se duchům dostat do místa klidu a kvůli tomu způsobují na zemi chaos. Kena se tedy dá dohromady s malými stvořeními jménem Rot, která jí pomohou na její cestě za očištěním.

Právě drobná stvoření nebudou jen obyčejnými průvodci na cestě, ale jejich schopnosti se využijí především při soubojích. Kena totiž bude moci svoje schopnosti kombinovat s jejich a vytvořit tak z jejich malých těl třeba smrtící projektil, budou moci napadnou nepřítele v hejnu a pokud se povede najít a vyvinout větší týmy, budou samozřejmě získávat i nové schopnosti. Mimo to budou sloužit jako podpora a léčení, ale také pomohou zjistit soupeřovy slabiny. Jak je vidět, budou to nenahraditelní pomocníci, kterých bude celkem 100 různých s různými schopnostmi. Naštěstí díky výkonu PS5 bude možné zobrazit i všechny Roty najednou na obrazovce. Hra navíc nabídne podporu haptické odezvy a adaptivních triggerů.

Kena: Bridge of Spirits je plánována k vydání 24. srpna a vyjde na PS4 i PS5.

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Dakh666
06.04.2021, 11:35:22

Pro mě momentálně největší očekávání a jedna z prvních her co bych chtěl hrát na PS5. A jak píše Nitram, teď už jen tu pětku 👍

Nitram1980CZ
05.04.2021, 11:53:42

No a ted jenom sehnat tu PS5 a budeme všichni spokojeni.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.