Kde jsou březnové PS Plus hry? | Spekulace

Kde jsou březnové PS Plus hry?

Sony si tentokrát dává načas a doufejme, že to bude stát za to.

Stejně jako my jste určitě zvyklí, že PS Plus hry jsou oznámeny vždy poslední středu měsíce kolem 18 hodiny. To je právě dnes před pár hodinami. Nicméně dnes se zatím žádná novinka ani oficiální oznámení neobjevilo a asi spoustu z vás napadlo, co se děje. My to sice nevíme přesně, ale máme slušný tip - zítra totiž bude další online pořad State of Play v rámci kterého bychom se měli dočkat informací o desítce her pro PS4 a PS5.

Zdá se tedy, že si Sony nechává oznámení až na zítřejší pořad. Pokud si to navíc spojíme se včerejší informací o tom, že Sony chce nadále v rámci PS Plus rovnou vydávat nové hry, stejně jako to bylo u Destruction AllStars nebo Bugsnax, můžeme začít spekulovat. Je možné, že si Sony nechává oznámení na zítra, protože jedna z her zdarma bude zcela nová hra, která současně vyjde? Jaká hra vyjde pravděpodobně v březnu a je exkluzivní? Co třeba Kena: Bridge of Spirits? To by ovšem byla hodně velká pecka! To je samozřejmě jen naše zbožné přání, ale to bývá otcem myšlenky.

Více informací se asi dozvíme zítra. Jediné, co víme již nyní je, že Destruction AllStars jsou zdarma ještě po celý březen. Nás sice v recenzi úplně neuchvátili, ale určitě je vyzkoušejte, jak se říká, nic za to nedáte.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Dakh666
24.02.2021, 23:15:51

Kena by byla velká pecička 👍👌

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.