iOS 14.5 přijde s podporou PS5 DualSense ovladače | Novinky

iOS 14.5 přijde s podporou PS5 DualSense ovladače

  • 2. 2. 2021, 15:31
  • Martin Nejedlý

Nedostalo se na vás zatím s next-gen konzolí? Co takhle vzít si ovladač do ruky alespoň k mobilu?

Mnoho hráčů kombinuje různé platformy na hraní a velmi oblíbené jsou i ty od společnosti Apple. Navíc i pokud hrajete na iPhonu nebo iPadu, určitě je to také výrazně pohodlnější s konzolovým ovladačem. Již nyní lze připojit svůj DualShock 4 k zařízení s iOS třeba pro použití Remote Play anebo přímo pro mobilní hry.

Doposud však spojení nešlo s novým DualSense ovladačem od PlayStation 5. Pokud jste ho již měli v ruce, tak se opravdu povedl a za nás jde o jednu z hlavních a největších novinek next-genu. Toto pohodlné ovládání si budete brzy moct užít právě i ve spojení s chytrými zařízeními od Applu. A to již v další chystané aktualizaci s číslem 14.5. Tento iOS se dnes dostal mezi beta testery a právě jeden z nich prozradil tuto novou funkci. Kdy ho společnost Apple oficiálně vydá, to prozatím není známé.

Těšíte se na toto spojení? Používáte někdy DualShock 4 pro ovládání iOS zařízení?

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.