iOS 14.5 přijde s podporou PS5 DualSense ovladače | Novinky

iOS 14.5 přijde s podporou PS5 DualSense ovladače

Nedostalo se na vás zatím s next-gen konzolí? Co takhle vzít si ovladač do ruky alespoň k mobilu?

Mnoho hráčů kombinuje různé platformy na hraní a velmi oblíbené jsou i ty od společnosti Apple. Navíc i pokud hrajete na iPhonu nebo iPadu, určitě je to také výrazně pohodlnější s konzolovým ovladačem. Již nyní lze připojit svůj DualShock 4 k zařízení s iOS třeba pro použití Remote Play anebo přímo pro mobilní hry.

Doposud však spojení nešlo s novým DualSense ovladačem od PlayStation 5. Pokud jste ho již měli v ruce, tak se opravdu povedl a za nás jde o jednu z hlavních a největších novinek next-genu. Toto pohodlné ovládání si budete brzy moct užít právě i ve spojení s chytrými zařízeními od Applu. A to již v další chystané aktualizaci s číslem 14.5. Tento iOS se dnes dostal mezi beta testery a právě jeden z nich prozradil tuto novou funkci. Kdy ho společnost Apple oficiálně vydá, to prozatím není známé.

Těšíte se na toto spojení? Používáte někdy DualShock 4 pro ovládání iOS zařízení?

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Masta_of_Disasta
04.02.2021, 10:14:32

Super. Aktuálne mám k iPadu s iOS 14.4 pripojený ovládač z PS4. Vďaka rýchlemu pripojeniu doma, neobmedzenému LTE v telefóne a PS Remote Play mám neustále PS5/PS4 Pro k dispozícii kdekoľvek som. Je to až prekvapujúco stabilné a funkčné.

Ešte by mohlo Sony v niektorom z nasledujúcich updatov povoliť možnosť pridať druhý SSD do PS5 a bolo by to dokonalé. Tých 500 GB (reálne je to ešte menej) je veľmi limitujúcich. Stačí nainštalovať napríklad CoD Cold War a disk je takmer plný.

motycond
03.02.2021, 12:12:32

DS4 pouzivam na na vse k mobilu i PC kdyz zrovna nehraju na PSku nebo sem na cestach a pecka ;-)

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.