Hráči Call of Duty Cold War dostanou na PlayStationu řadu bonusů | Videa

Hráči Call of Duty Cold War dostanou na PlayStationu řadu bonusů

Bonusů je skutečně velké množství a výhody oproti dalším platformám nebudou malé.

Není to tak dlouho, co jsme se dozvěděli, že Call of Duty Cold War bude mít na PlayStationu časovou exkluzivitu na mod Zombie Onslaugth a nyní, díky zveřejněnému propagačnímu videu víme, že těch bonusů pro hráče právě této konzole bude daleko více. Sony je ostatně hlavním marketingovým partnerem série Call of Duty, takže je to víceméně očekávané.

Call of Duty: Black Ops Cold War – Sony Advantage Trailer | PS4, PS5

Pokud si zakoupíte na kterékoliv PlayStation Battle Pass, získáte pět bonusových tierů na přeskočení, takže se dostanete k lepším bonusům rychleji. V rámci týmových her navíc pouze na PlayStationu dostanete o 25% zkušeností více, než vaši kolegové z jiných platforem a pokud by vám to bylo málo, každý měsíc budou pouze na PlayStationu akce se zdvojenými zkušenostmi. A jako poslední věc dostanete další dvě pozice pro sady vybavení (loadouty).

Bonusů je to skutečně hodně a někdo by mohl začít namítat, že je to oproti jiným konzolím nebo PC neúměrná výhoda. Jak se na to díváte vy, co třeba Call of Duty pravidelně hrajete?

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Deadshazam
08.11.2020, 12:02:49

Bohuzel ani bonusy me nedonuti to hrat...

Fazol
07.11.2020, 20:37:39

Cod hraju pořád. Každý den aspoň 2 až 3h. Možná to lidem přijde jako výhoda, ale ty bonusy nejsou až takové aby to měnilo nebo kazilo hru jiným plataformam. Pro mě stejně je cold war nuda a zůstanu u MW

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.