Horizon Forbidden West chce vylepšit souboje s lidmi | Novinky

Horizon Forbidden West chce vylepšit souboje s lidmi

  • 6. 12. 2021, 20:39
  • Jaroslav Pazdera

Guerilla Games se snaží poučit se z chyb minulosti a přinést nové možnosti do soubojů s lidskými protivníky.

Jeden z tvůrců ze společnosti Guerilla Games se na PS Blogu rozhovořil o soubojích v chystaném Horizon Forbidden West. Jak sám přiznává, jedna z mála slabin hry, která je mimochodem skvělá, jsou souboje, respektive jejich část. Bojování proti robotickým dinosaurům bylo akční, zábavné a plné taktizování, protože každá potvora měla nějaká svoje slabá místa a bylo nutné je patřičně využít. Pokud ale došlo na souboje proti živým lidem, tady to bylo slabší a autoři jsou si toho vědomi.

Horizon Zero Dawn
Název hry

Horizon Zero Dawn

Datum vydání PS4

6. 12. 2017

Aktuální cena na PS Store

469 Kč

Vývojář

Guerrilla Games

Žánry

Akce, Dobrodružná, RPG

Samozřejmě s tím chtějí něco udělat a navíc v novém díly by mělo být množství lidských protivníků daleko větší včetně toho, že narazíme na různě schopné a jinak bojující nepřátele. Na to bude reagovat i hlavní hrdinka Alloy, která dostane do vínku řadu nových schopností a možností, jak bojovat proti jiným lidem. Díky tomu by mělo být zábavnější bojovat s chladnými zbraněmi, kombinovat různé útoky a jednotlivá komba do smrtících kombinací. Na krátkých videích můžeme vidět náznak toho, jak budou souboje vypadat a hra vypadá stále skvěle.

Horizon Forbidden West vychází 18. února 2022 a už teď je to jedna z nejočekávanějších her příštího roku.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.