GTA Trilogy kolekce možná bude za plnou cenu nových her | Novinky

GTA Trilogy kolekce možná bude za plnou cenu nových her

Nasvědčují tomu informace z obchodů anglických prodejců.

Jak jsme psali při oznámení GTA: The Trilogy, tak z PS Store postupně zmizí všechny původní verze všech tří her - GTA III, Vice City a San Andreas. Brzy by je měla nahradit sama remasterovaná kolekce. U ní zatím nevíme, kdy by měla vyjít, ale podle informací serveru VGC se mluví o 7. prosinci, kdy vyjde dokonce krabicová PS4 verze, zatímco PS5 verze vyjde zřejmě někdy později.

To zajímavější ale je, že podle jednoho z anglických prodejců Base by se mohlo jednat o kolekci za plnou cenu nových her, tedy zhruba 2000 Kč za PlayStation 5 verzi a o něco méně za PlayStation 4 verze. Remastery by tedy měly dodat podstatně vylepšený obsah, protože prostým součtem běžné ceny tří původních her se dostaneme zhruba na polovinu.

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
12.10.2021, 13:57:59

Za dva tisíce? To se v Rocktaru už asi zbláznili :-)

Masta_of_Disasta
13.10.2021, 08:16:05

Ide o 3 hry. Pri celkovej cene 2000 CZK je to cca 650 CZK za hru. Alan Wake Remastered ktorý vyšiel pred pár dňami stojí 799 CZK (napríklad na alze) teda tá cena nie je žiadna tragédia. Jediná nevýhoda je že si budeš musieť kúpiť naraz tri hry. Podľa zatiaľ veľmi skromnych informácií pôjde o posun oproti pôvodným hrám ktorý bude spĺňať viac ako iba štandard bežného remasteru…tak uvidíme.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.