Godfall zřejmě brzy dorazí i na PS4 | Novinky

Godfall zřejmě brzy dorazí i na PS4

Časová exkluzivita brzy končí a tak si hru zřejmě bude moci zahrát více hráčů.

Godfall byla jedna z launch her konzole PlayStation 5 a už tehdy jsme věděli, že se jedná o časovou exkluzivitu. Po půlroce se hra měla vydat také na ostatní konzole. Ona doba už brzy nadejte, protože PlayStation 4 verze získala hodnocení PEGI.

Godfall jsme hodnotili také my a hodně se nám líbilo grafické zprácování a pestrobarevnost celého světa, ale na druhou stranu nás docela zklamalo neustále opakování, grindování a podivné způsoby lootování. Popravdě od recenze jsme neměli vůbec touhu podívat se na endgame, který autoři slibovali neustále rozšiřovat a nabídnotu tak hráčům možnost vyžití. Možná tedy budeme mít možnost nyní až dorazí PS4 verze doplněná o všechny vydané opravy a updaty.

Prozatím nevíme, kdy by měla PS4 verze dorazit, ale rozhodně je ve finální fázi své přípravy.

Godfall - Gameplay Walkthrough | PS5

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Mandaz
26.04.2021, 13:11:12

Hru jsem měl půjčenou od kamaráda, během dvou večerů dohrál kampaň a s radostí vrátil. Běžná launč hra, neurazí, ale rozhodně nenadchne. Po cca třech měsících si nevzpomenu na nějaký moment ze hry co by mi zůstal v paměti. Snad jen že minimálně 85% objektů ve hře sa lesklo jako psovi gule

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.