Godfall dorazil i na PS4 společně s novým rozšířením | Videa

Godfall dorazil i na PS4 společně s novým rozšířením

  • 12. 8. 2021, 08:00
  • Jaroslav Pazdera

Pro majitele vyšších verzí je doplněk zdarma, pro ostatní za pětikilo.

Godfall vyšel jako jedna z exkluzivních launch her nové konzole PlayStation 5 a nyní, ani ne po roce, se dostává i na PlayStation 4. Pokud si koupíte verzi pro starou konzoli, dostanete upgrade na PS5 zdarma a samozřejmě můžete hrát i s kamarády napříč generacemi konzolí. Současně vychází nové rozšíření Fire and Darkness, které je prvním placeným doplňkem pro hru a pokud nemáte Deluxe nebo Ascend edici, musíte za něj dát zhruba 530 Kč. DLC nabízí nové lokace, příběh i videosekvence a mělo by to být plnohodnotné rozšíření, které nabídne spoustu nového obsahu včetně deseti nových nepřátel a několika bosů.

Godfall: Fire & Darkness Launch Trailer – PS5 PS4 PC
Zdroj: Gearbox Publishing

Mimo to se všichni hráči dočkají bezplatného rozšíření Lightbringer, které do hry přidává nový herní mód pro tři hráče. Ti budou vracet světlo do Seventh Sanctum. To půjde samozřejmě jen souboji s nepřáteli a hledáním potřebných předmětů. Během hry si můžete volit obtížnost nepřátel a tím i cennost odměn, které za ně dostanete. Je to tak zajímavá možnost jak pro slabší, tak silnější hráče. Získat můžete navíc nové prokleté předměty.

Godfall pro PlayStation 4 už je k dispozici a my máme samozřejmě v databázi kompletní trofeje včetně trofejí pro nové DLC.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.