Gameplay záběry ukazují detaily z první kapitoly herního Sherlocka Holmese | Videa

Gameplay záběry ukazují detaily z první kapitoly herního Sherlocka Holmese

Chystaná detektivka konečně odkrývá první herní ukázku.

Za chvíli tomu bude už rok od oznámení hry Sherlock Holmes: Chapter One, první kapitoly této chystané detektivní výpravy. Návrat studia Frogwares k této slavné značce vypadá hodně slibně a již mnoho konkrétních herních prvků a obsahu ukazuje právě dnes vydaný debutový trailer se záběry z hraní:

Sherlock Holmes Chapter One - Official Gameplay Reveal Trailer

Gameplay video přinesl server IGN, který zároveň odhalil informace o náplni. Ve hře se můžeme těšit jak na souboje, tak propracované mechanismy spojené se samotným vyšetřováním. A musím říct, že i celkové herní prostředí zasazené na pobřeží Středozemního moře nevypadá vůbec marně. Z hlediska srovnání hratelnosti to vypadá, že nebudou nouze ani o skutečně akční části a pasáže. Tvůrci Sherlock Holmes: Chapter One tvrdí, že příběhová kampaň zabaví na zhruba 12-15 hodin. Na vydání ve verzích pro PS5, PS4 a další platformy se můžete těšit někdy v průběhu letošního roku – bližší termín zatím stále nepadnul.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
25.03.2021, 11:31:48

Ta grafika je teda hrozně špatná... hlavně v detailech obličejů to působí jak někde u her co vyšly před 7 lety... To i L.A.Noir na PS3 vypadalo lépe...

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.