Gameplay video ze závodních Hot Wheels Unleashed | Videa

Gameplay video ze závodních Hot Wheels Unleashed

Klasická kovová vozítka se vrhnou na krkolomné dráhy už v září.

O tom, že se připravuje plnohodnotná závodní hra podle legendárních kovových autíček už nějakou dobu víme. Nově ale autoři o závodech pohovořili v online pořadu a také vydali nový gameplay trailer, který hru ukazuje v plné parádě. Hlavní devizou samozřejmě budou vozidla všech barev, tvarů a stupně podivnosti, ale v prvné řadě se musí jednat o kvalitní závody. Podle toho, co jsme měli zatím možnost vidět, zdá se to jako zábavná kombinace Trackmanie a Micromachines. Vozidla můžou využívat zrychlování, turbo, vytlačovat se ze silnice, ale také musí dávat pozor na klasické překážky, jako je obří pavouk. Skrze moderovaný pořad poté nahlédneme také do garáže, seznámíme se s výzvami, které na nás můžou čekat a vůbec padne řada zajímavých detailů o hře, která by měla vyjít 30. září pro oba PlayStationy.

Hot Wheels Unleashed™ GameplayTrailer
Hot Wheels Unleashed™ Gameplay Showcase

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Masta_of_Disasta
09.04.2021, 10:32:22

Tak trošku sklamanie. Čakal som že to bude niečo ako Micro Machines v3. To bolo legenda ale používala izometrické 3D čo z nej práve spravilo legendu. Táto hra má pohľad sponad vozidla čo z nej robí bežnú závodnú hru. To ešte neznamená že bude zlá.

Mandaz
09.04.2021, 12:30:43

Připomíná mi to starší Re-Volt beze zbraní. Nevydá zle, ale za plnou cenu brát nebudu 🤷🏻‍♂️

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.