Free to Play Battle Royale hra z upírského prostředí Bloodhunt vyšla právě dneska | Videa

Free to Play Battle Royale hra z upírského prostředí Bloodhunt vyšla právě dneska

Proč ji nevyzkoušet, když to nic nestojí.

Temný gotický Battle Royale Bloodhunt se dnešním dnem objevuje na PlayStationu 5. A protože je free-to-play můžete ho vyzkoušet klidně hned, má jen zhruba 17 GB. Kromě zajímavého konceptu, kde jako upír musíte lovit svou kořist a vyhnout se nepřátelům, je zajímavá i lokace, kde se hra odehrává. Ta byla totiž kompletně inspirována Prahou a tak se můžete podívat třeba na Staroměstské náměstí nebo další ikonická místa našeho hlavního města. Sony si ale u hry zaplatila exkluzivitu až do 27. října 2023, takže na jiné platformě se s hrou nesetkáte. To ale na druhou stranu může znamenat, že nebude dostatek hráčů na zaplnění serverů. To ale uvidíme, protože první ohlasy nebyly zlé a je teprve krátce po vydání. Ostatně já hru zkusím hned dneska večer.

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt - Launch Trailer | PS5 Games
Zdroj: Sharkmob

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
J.K.
28.04.2022, 14:23:59

Zkusil jsem a neoslovilo mě to. Mapa je malá a hráčů je opravdu málo. Trailer lákal i na haptiku a to je jedno velké zklamání.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.