Fall Guys se v sezóně 4 vydají do budoucnosti | Novinky

Fall Guys se v sezóně 4 vydají do budoucnosti

Za týden dorazí trailer, který nám snad ukáže, co všechno můžeme od další sezóny čekat.

Fall Guys je nadále velmi oblíbený titul a v loňském roce jsme ho dokonce vyhlásili jako nejlepší online hru. Momentálně v něm stále sněží a probíhá třetí sezóna zaměřená především na zimu a vše s tím spojené, ale pomalu se blíží už čtvrtá sezóna. A ta by se měla podle nápovědy na oficiálním Twitteru točit kolem budoucnosti. Můžeme se tak určitě těšit na nějaké high-tech oblečky, možná odkazy na filmy a seriály s tématem budoucnosti a také na další změny v jednotlivých úrovních. Co se změní uvidíme v traileru, který by měl dorazit 15. března.

O tom, že se Fall Guys nadále daří svědčí i to, že nedávno celou společnost Mediatonic, která za hrou stojí, odkoupil gigant Epic Games a zařadil studio do své rodiny. To samozřejmě může znamenat pro autory daleko větší možnosti toho, na co budou mít finance, ale také trochu toho svázání korporátem. Každopádně Epic hře zřejmě dále věří, jinak by za ní nevydal nemalé finance. V souvislosti s tím připomeňme, že Epic dříve již koupil Psyonix, tvůrce úspěšné Rocket League.

Mediatonic se zařadil do rodiny EPIC Games

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.