Dragon Age 4 vyjde nejdříve koncem příštího roku | Spekulace

Dragon Age 4 vyjde nejdříve koncem příštího roku

Vývoj jde údajně dobře, ale je zdlouhavý.

Redaktor serveru Venture Beat Jeff Grubb se ve svém audioblogu rozhovořil o situaci Dragon Age 4. To je údajně ve velmi dobrém stavu a práce pokračují dobře, nějaký restart vývoje není na pořadu dne i když některé spekulace mluvily o opaku. I tak ale nečekejme, že titul vyjde letos, protože vydání bude prý údajně nejdříve za 18 měsíců, což by napovídalo druhé polovině roku 2023, možná předvánoční sezóně. Počítejme tedy s vydáním ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023.

Mimo to jsme se dozvěděli, že narozdíl od Mass Effectu EA a BioWare neplánují připravit remasterovanou edici prvních tří dílů. Hry údajně nejsou tak dobře propojeny, jako v případě zmíněné RPG série, takže to nemá smysl. Řada hráčů by určitě měla rozdílný názor, ale to na tom asi nic nezmění.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.