Dodávky PlayStation 5 dále váznou, někde dokonce vede PS4 | Novinky

Dodávky PlayStation 5 dále váznou, někde dokonce vede PS4

Duben byl v Anglii dokonce nejhorším měsícem.

Dodávky PlayStationu 5 jsou nadále docela malé a pokud si dneska vzpomenete, že byste si chtěli novou konzoli jen tak koupit, jste prakticky bez šance, pokud nechcete zaplatit slušnou přirážku některému překupníkovi. My jsme sice konzole získali, ale naše objednávky byly hned první den prakticky pár minut, maximálně hodin, po spuštění objednávek a patříme mezi ty šťastnější. Výpadky v dodávkách jsou tak markantní, že podle poslední zprávy serveru gameindustry.biz dokonce za duben v Anglii bylo více prodaných PlayStationů 4 než 5 a určitě to není malým zájmem.

Ilustrační obrázek. Zdroj: Digital Foundry

Podle neoficiálních informací by měly zásoby nových konzolí dorazit do Evropy během května, ale kolik se jich dostane k nám a kolik jich vlastně celkově bude, to je velká neznámá. Ostatně sám šéf Sony nedávno prohlásil, že je dost možné, že nedostatek konzolí bude pokračovat i v roce 2022. Ostatní příslušenství je naopak relativně dostupné a v příštím měsící se můžeme těšit také na dvě nové oficiální barvy ovladače DualSense.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.