Dobře hodnocení Strážci Galaxie zaberou v PS5 verzi polovinu místa | Novinky

Dobře hodnocení Strážci Galaxie zaberou v PS5 verzi polovinu místa

  • 25. 10. 2021, 18:36
  • Jaroslav Pazdera

Zítra vcházející marvelovská akce zatím sklízí velmi dobrá hodnocení.

Marvel's Guardians of the Galaxy vychází už zítra, ale zahraniční redakce měly možnost si hru zahrát dopředu. Prozatím sklízí velmi dobrá hodnocení a například server PushSquare hodnotí osmi body z deseti a vyzdvihuje skvělé souboje a schopnosti jednotlivých postav, zábavné prozkoumávání světa doplněné výborným hudebním podkresem. V podstatě jediná negativní výtka je občasné opakování dialogů. Prakticky stejně hodnotí i server GamingBolt, který také chválí kampaň, její délku a souboje a hlavně uznává, že autoři pochopili, co hráči od tohoto typu her chtějí. Prakticky jediné trochu nižší hodnocení dal zatím server SixthAxis, který sice také chválí, ale narazil při hraní na více chyb a bugů než ostatní a také se jim hra zdála poměrně lineární. My zatím na možnost recenzovat čekáme, ale jakmile bude, určitě se s vámi o naše dojmy podělíme.

Zajímavá věc, která se také týká vydání je, že zatímco na PlayStation 4 hra zabírá zhruba 60 GB místa, tak PS5 verze vyžaduje jen polovinu. Důvodem je vylepšená verze komprimace dat a také menší nutnost opakovat textury a další objekty díky velmi rychlému SSD, který umožní načítat prvky znovu a znovu. Polovina je docela slušné snížení a je dobře, že autoři začínají tyto technické možnosti více využívat.

Guardians of the Galaxy vychází zítra, 26. října pro PlayStation 4 i 5.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.