Dnes vychází nový update PS4 na verzi 8.00 | Novinky

Dnes vychází nový update PS4 na verzi 8.00

Přichází nová a patrně poslední velká aktualizace PlayStation 4.

Sony oznámilo příchod nové verze operačního systému PlayStation 4, který zároveň dnes celosvětově vychází. Jaké si pro nás připravili novinky?

Narovinu nejde o nic dramatického, ale to by ani takto na konci generace a před příchodem nové nešlo čekat. Velká část věcí a změn se možná naopak týká přípravy na sjednocení s PlayStation 5. Inovací prochází celý systém skupin uživatelů a soukromých zpráv. Komunikace mezi hráči má být přehlednější a sjednocená.

Do uživatelských profilů přibudou noví avataři z oblíbených her a hitů současné generace konzolí. Změny přichází i v oblasti rodičovské kontroly. De fakto poslední větší novinka se týká Remote Play aplikace pro PC a mobilní zařízení, která mění svůj název na PS Remote Play a již se v ní objeví možnost připojení k PS5. Funkční to bude samozřejmě až poté, co se na své PS5 připojíte do PlayStation Network.

Update by se vám měl v nejbližší době automaticky stáhnout, Sony pro aktualizaci a spolehlivost doporučuje propojení PS4 LAN kabelem místo bezdrátového spojení.

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Dakh666
14.10.2020, 14:31:47

A po aktualizace skoro nic nefachá. Sony to už údajně řeší.

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
15.10.2020, 00:12:38

Bohužel je to pravda a těch problémů je tam více, viz aktuální článek k tomu.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.