Dnes večer nezapomeňte na další demoverzi z Resident Evil Village | Novinky

Dnes večer nezapomeňte na další demoverzi z Resident Evil Village

Tentokrát se podíváme do zámku a možná bude i více akce.

Resident Evil Village vychází už za 14 dní a po týdnu tu máme druhou demoverzi. Zatímco ta minulá nás vzala do vesnice pod zámkem a dala nám ochutnat prostředí, zkoumání a pouze okrajově střelbu, ta nová nás vezme přímo do tajemného zámku Dimitrescu. Ten obývá krvelačná paní a její dcery a dějou se tam nepěkné věci. Na zjištění, co se tam vlastně děje a jestli tam není ztracená dcera budeme mít opět jen půlhodinku a to jen během dnešní noci. Pak se demoverze opět uzavřou a poslední možnost hru vyzkoušet nás bude čekat až tesně před vydáním, které je plánováno na 7. května. Tehdy si budeme moci zahrát obě demoverze a to dohromady hodinu.

PS: V jiných časových pásmech už měli možnost demoverzi zkusit, takže pokud nechcete čekat, nebo nemáte čas zkoušet, ale chcete se podívat, tak třeba tady najdete kompletní průchod od GameSpotu.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.