DLC pro Cyberpunk 2077 dorazí v září a bude docela drahé | DLC

DLC pro Cyberpunk 2077 dorazí v září a bude docela drahé

  • 12. 6. 2023, 23:28
  • Jaroslav Pazdera

Jediné DLC pro Cyberpunk bude produkčně namakané a jen pro PS5.

Na DLC pro Cyberpunk 2077 čekáme jako na smilování. Hra je nyní v ideálním stavu, funguje a vypadá skvěle a drtivá většina problémů byla odstraněna. Ale co dělat, pokud už ji máme několikrát dohranou? Jedině počkat na DLC Phantom Liberty, které už bylo oznámeno celkem dávno. Konečně také víme, že vyjde pro PlayStation 5 a to 26. září. Staré konzole bohužel ostrouhají, ale na druhou stranu díky tomu autoři mohli popustit uzdu své fantazii a vymačkat z konzole maximum.

A o co zhruba půjde? Hlavní postava V bude pátrat po léku na svůj mozkový problém (neustálý souboj s Johnnym Silverhandem). Tato cesta ji dovede do nové části města Night City, do Dog Townu. Tady se to ale celé nějak zamotá a ve finále půjde o jednu hodně významnou politickou osobnost.

Za DLC si ale nechá CD Projekt řádně zaplatit a bude se jednat o hodně drahý přídavek. U nás je cena stanovena na 799 Kč. Je to ale jediné DLC, které hra dostane, takže by mělo stát za to.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — Tráiler Oficial
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.