Dirt 5 verze 3.00 přináší řadu oprav i nového obsahu | Novinky

Dirt 5 verze 3.00 přináší řadu oprav i nového obsahu

Vychází opravdu hutný update nejnovějších závodů od Codemasters.

Právě v těchto okamžicích vychází a je možné stáhnout nejnovější update závodní hry DIRT 5, který s sebou přináší celou řadu oprav a obsahu zdarma, stejně tak plnohodnotné DLC s názvem Energy Pack. Vývojáři evidentně na hře stále velmi aktivně pracují a co si pro verzi 3.00 přichystali? Samotnou částí je právě nové DLC, které je k dispozici pro všechny hráče vlastnící Amplified Edition případě Year One Upgrade. Pro všechny se zároveň zvyšuje maximální úroveň hráčů na 120, přidána byla nová lokace pro Playgroundy – Itálie. Pokud v DIRT 5 rádi tvoříte, pak můžete počítat s více než 20 novými prvky do Create módu.

Dirt 5 - Energy Content Pack and Free Update Out Now! | PS5, PS4

PS5 verze se dočkala vylepšení v oblasti výkonnosti a stabilnosti frame ratu a vývojáři opravili i různé chyby v zobrazení či v uživatelském rozhraní. Řada hráčů měla problémy se získáváním trofejí, což by také mělo být vyřešeno a v pořádku – nyní by již měly trofeje vyskakovat opravdu ihned po dosažení potřebných požadavků, což byl problém hlavně na PlayStation 5. Pokud jste si tedy DIRT 5 oblíbili a baví vás, určitě doporučujeme se k němu vrátit – placené DLC obsahuje čtyři nová auta a také dalších 25 nových eventů v rámci kariéry a nové sponzory. Pokud nemáte vyšší edici a chtělo byste si ho koupit zvlášť, vyjde vás na 317 Kč, případně za 643 Kč si můžete koupit upgrade na Year One edici.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.