Digitální Cyberpunk 2077 má velikost 102GB | Novinky

Digitální Cyberpunk 2077 má velikost 102GB

Hra vychází tento týden a pokud jste si koupili digitální verzi, čeká vás velké stahování.

Hra Cyberpunk 2077, která byla mnohokrát odložena – naposledy z listopadového termínu vydání – konečně v prosinci vyjde. Respektive už klepe na dveře a oficiálně se dostává do prodeje tento týden ve čtvrtek 10. prosince. Na serveru Reddit se nyní jeden z uživatelů pochlubil obrázkem ze své PlayStation 5, kde již hru v rámci předběžného přístupu a časovému posunu může stahovat. A linka vaší internetové přípojky bude pěkně vytížená.

Obrázek stahování Cyberpunk 2077 v PS4 verzi na konzoli PS5.

Ve skutečnosti půjde o jednu z největších her na PS4, jejíž verze pro PS5 má vyjít příští rok, ale samozřejmě i nyní ji bude možné na next-genu hrát v rámci zpětné kompatibility. Kupující, kteří zvolí digitální distribuci, čeká stahování souboru o velikosti lehce přes 102GB.

Jak uvádí uživatel na Redditu, byla ihned stažena hra ve verzi 1.01, tudíž finální launch verze a již nebude vycházet žádný podobně velký Day 0 patch. Ve finále jen není jasné, kolik přesně si zabere hra úložného místa v konzoli po provedení instalace, ale patrně půjde o podobnou velikost. Pokud se tedy chystáte hrát na PS5, ubude vám opravdu hodně místa z celkové kapacity. Takže už jdu přemýšlet a řešit, co ze své PlayStation 5 smažu…

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.