Diablo 2: Resurrected vyjde letos v září + nový trailer | Novinky

Diablo 2: Resurrected vyjde letos v září + nový trailer

  • 13. 6. 2021, 20:31
  • Jan Válek

Blizzard potvrdil přesný termín vydání očekávaného remasteru legendárního Diablo II.

Oznámení, na které čekaly miliony fanoušků po celém světě, je tady: Diablo 2: Resurrected vyjde letos přesně 23. září. Doposud jsme přitom neměli vůbec tušení, jestli se předělávky oblíbeného akčního RPG dočkáme vůbec v letošním roce. Datum přinesl nově zveřejněný trailer, jehož součástí jsou i nové zábavy z hraní. A mohu osobně říct, že všechno se vyvíjí snad tím správným směrem a vypadá to na hodně velkou parádu. Ostatně podívejte se sami:

Diablo® II: Resurrected™ Street Date Trailer

Diablo 2: Ressurected bude moderním remakem, který by si měl zanechat původní kouzlo a nabídne nám totožný obsah jako původní hra, včetně datadisku Lord of Destruction. Tvůrci by snad do této klasiky z roku 2000 neměli vůbec nijak zasahovat po herní stránce.

Na úplný závěr musíme dodat, že odhalení datumu vydání proběhlo v rámci Xboxové akce na E3, a tak jen doufejme, že nezíská tato platforma nějakou přednost a bude datum 23. září 2021 opravdu platit i pro PS4, resp. PS5 verzi.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.