Demo Resident Evil Village nečekaně k dispozici už dnes pro PS5 | Novinky

Demo Resident Evil Village nečekaně k dispozici už dnes pro PS5

První z mnoha novinek se týká okamžité dostupnosti demoverze.

V rámci před chvílí proběhlé Resident Evil Showcase jsme se dozvěděli celou řadu novinek o sérii Resident Evil a především o připravovaném díle Village. Co jsme ale asi nikdo nečekal je demoverze, která je k dispozici již teď exkluzivně pro PS5. Navíc další demoverze bychom se měli dočkat ještě na jaře. Demoverze na PS Store naskakuje postupně, takže by měla být dostupná v následujících hodinách - najdete ji přímo zde.

Capcom sám ale upozorňuje, že demoverze bude maličko jiná, než samotná hra a berme to tedy spíše jako ochutnávku možností a náznak toho, co dostaneme v plné hře. Především nebudeme hrát za hlavní postavu Ethana, ale za Maiden, která navíc nemůže vůbec bojovat. Půjde tedy hlavně o atmosféru a možnosti, které vám okolí nabídne.

Producent Peter Fabiano: "Maiden demo se neodehrává během hlavního příběhu Resident Evil Village. Bylo to původně vytvořeno jako jako ukázka vizuální stránky a umožní vám prozkoumat prostory zámku Dimitrescu. Bylo ale trochu vylepšeno, aby obsahovalo nějaké hádanky a krátký příběh.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.