Deathloop odložen až na září | Novinky

Deathloop odložen až na září

Další odklad velké hry je tu.

Deathloop, je jedna z velmi nadějných exkluzivek, kterou jsme měli dostat už koncem května. To je bohužel pasé, protože hra byla právě odložena a to až na 14. září. Důvodem jsou samozřejmě problémy spojené s koronavirem, bezpečností celého týmu a s vývojem her v této nelehké situaci. Studio Arcane se za celou situaci omlouvá a je asi pochopitelné, že to všechno musí komplikovat, nicméně díky tomuto odkladu trochu zchudnul předprázdninový lineup her. I tak ale máme na co se těšit, třeba nadcházející Returnal.

Deathloop má být hodně zvláštní hra od tvůrců Dishonored, kde se budeme pohybovat v jedné časové smyčce a snažit se zjistit, jak zabít několik různých cílů v rámci jednoho cyklu. Kvůli tomu se budeme muset naučit cesty, chování ostatních postav, otevřít si zkratky i nové zbraně tak, abychom mohli provést jedno finální zabití. Ostatně nedávno nám tento unikátní nápad autoři vysvětlovali ve videu.

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Mandaz
08.04.2021, 22:23:50

Furt přemýšlím, jesti je to mulťák, coop nebo singl. Popřípadě jak ten singl bude vypadat 🤔

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
08.04.2021, 22:32:53

Já chápu, že to bude zvláštní single hra. Ostatně v tom zmíněném videu to trochu vysvětlují, ale souhlasím, že to není úplně jasné. Časová smyčka, opakování atd. Nebude to ve finále nuda pořád dokola? ...

Mandaz
08.04.2021, 22:41:10

Právě z toho mám obavy. Jeden den všechny vyknedlím a pak druhý den to samé 🤷🏻‍♂️

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.