Dead by Daylight dostává velký update grafiky a nové postavy | Novinky

Dead by Daylight dostává velký update grafiky a nové postavy

Můžeme se těšit na nového zabijáka i nového přeživšího a to vše v moderním grafickém kabátku.

Asymetrická multiplayerová hororová hra Dead by Daylight v těchto dnech dostává velký balíček novinek s názem Descend Beyond. Kromě poměrně zásadního grafického vylepšení a přepracování celé mapy, je to také nový vrah a přeživší. Vrahem je nová postava s titulem The Blight. Je to skotský chemik, Talbot Grimes, který službu lidstvu vyměnil za výdělek, byl poté zrazen svými klienty a transformován do postavy vraha tajemnou Entitou, která vytvořila mnoho vrahů v rámci hry.

Novou postavou mezi přeživšími je Felix Richter, rakouský architekt, který je současně členem tajné organizace. Ten přijel na ostrov restaurovat staré viktoriánské budovy, ale stejně jako jeho otce a celou tajnou organizaci, ho potkal stejný osud a dostal se do spárů vraha. Update by měl dorazit během několika dní a společně s tím by kompletně měl předělat mapy Springwood a Yamaoka, přidat nové modely, animace a spoustu dalších detailů.

Nedávno sjem se rovněž dozvěděli, že se hra dostane také na PS5 a to zdarma a ve vylepšené edici s možností cross-playe napříč generacemi konzolí i platformami.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.