Cyberpunk se nemůže zúčastnit letošního hlasování o hru roku a bojuje s výhružkami | Novinky

Cyberpunk se nemůže zúčastnit letošního hlasování o hru roku a bojuje s výhružkami

Včerejší odklad hry o další tři týdny má nepříjemné vedlejší následky.

Včerejší, a trochu překvapivý, krok CD Projektu RED, který odložil očekávaný Cyberpunk 2077 o další tři týdny má dva nepříjemné vedlejší následky.

Prvním z nich je skutečnost, že kvůli odkladu se hra nemůže zúčastnit letošního ročníku "The Game Awards 2020". Na svém Twitteru to oznámil dlouholetý moderátor a zakladatel soutěže Geoff Keighley. Ten vzpomenul, že stejná situace před lety postihlas Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo Switch. Cyberpunk se tak ve skutečnosti zařadí až do příštího ročníku 2021.

Druhou, hodně nepříjemnou situací, která především ukazuje na inteligenci některých jedinců, je fakt, že odklad některé "hráče" naštval tolik, že začali tvůrcům vyhrožovat dokonce smrtí. To už je velmi za hranicí jakékoliv rozumně komunikace, byť kritiky a tak k tomu musel zaujmout stanovisko i Andrzej Zawadzki, senior game designer Cyberpunku. Na celou situaci reagoval ještě poměrně klidně a rozvážně.

Komentáře (4)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Mára
29.10.2020, 00:49:34

V těch anglických a nepřeložených textech budete pokračovat nebo to je jen chyba a do budoucna se vrátí cz?

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
29.10.2020, 19:49:02

Tak to jsou originální Tweety, tedy zdroj té novinky. Ten text v novince zpravidla shrnuje to, co je napsáno v tom Tweetu. Asi nemá smysl to překládat slovo od slova.

Mára
29.10.2020, 23:54:25

Pokud to pro vás nemá smysl překládat mě zase nedává smysl dávat to na cz stránky pro české čtenáře. Nikde v článku jsem se nedocetl jak Zawadzki reagoval.
Nechci nikoho buzerovat jsou to vaše stránky ale právě čeština a necpani angličtiny všude možně byl důvod proč jsem se na vaše stránky registroval.😮

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
30.10.2020, 15:05:12

Díky za zpětnou vazbu, zkusíme se nad tím zamyslet a reflektovat to v budoucích novinkách. Pokud tam bude co říct, zkusíme českou verzi rozšířit, aby žádná informace nechyběla.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.