Cyberpunk 2077 si předobjednalo přes 8 milionů hráčů | Novinky

Cyberpunk 2077 si předobjednalo přes 8 milionů hráčů

Hra si vede skvěle jak v předprodejích, tak hranosti.

O Cyberpunku 2077, který dneska vychází, se bude ještě asi dlouho mluvit a vydáním rozhodne neopadne množství novinek, které je této hře, nejen u nás, věnované. Tou aktuální se pochlubili sami autoři na Twitteru, když oznámili, že těsně před vydáním dosahovalo množství předobjednaných her úctyhodného čísla 8 milionů. Podle analytika Daniela Ahmana díky tomu vydělal Cyberpunk už půl miliardy dolarů a to nejsou započteny prodeje prvního dne. Pro srovnání GTA V vydělalo na předobjednávkách a prodejích prvního dne 800 milionů. Takže možná padne i rekord.

Rekord padl i na Steamu, kde počítačoví hráči zlomili předchozí rekord Fallout 4, který byl 470 000 současně hrajících hráčů. Cyberpunk ho porazil více než dvakrát a překonal metu milionu současně hrajících. Ostatně kdo se podíval včera na Twitch viděl obrovské množství herních kanálů, kde se Cyberpunk hrál. Například největší český streamer Agraelus přilákal na svůj gameplay více než 20 000 diváků.

Cyberpunk 2077 — Official Launch Trailer — V

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Fazol
11.12.2020, 05:20:27

Na PS5 grafika hrůza. Jako kdybych hrál 7let starou hru, chápu že ještě není na PS5 upravena ale i tak. A to střílení je též děs. Auta nemají žádnou fyziku a nejdou ani pořádně rozbít

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.